O mnie

Moją miłością poza bliskimi mi ludźmi są podróże. Podróże to dla mnie nowe doznania, nowe myśli, nowe widoki ich atmosfera, historia, ludzie tam żyjący. Podróże to obrazy i wspomnienia.

Uwielbiam jeść, zjadam wszystko ze smakiem. Jedzenie to dla mnie zapach, tekstura, smak, kolory, magia przygotowań, ciekawość tego skąd produkty pochodzą. Oczywiście w związku z tym fascynują mnie wszelkiego rodzaju rynki z owocami, warzywami, przyprawami, lokalnymi specjałami, owocami morza i innym jadłem…

Lubię obcować z ludźmi. Kim byłby człowiek bez ludzi wokół?

dzieci

Pracuję z młodymi osobami, lubię ich spojrzenie na świat, troszkę jeszcze czarno-białe i świadomość, że z czasem będą dochodzić do nich inne kolory, zastanawiam się, jaką drogą pójdą, co będą robili w przyszłości.

Myślę, że każda droga, która zgodna jest z naszym sumieniem i poglądami jest niezwykła…Na każdej drodze też czeka nas niezliczona ilość zakrętów…

Zakręty zawsze mnie fascynowały.

Zaczęłam pisać ten blog z domieszką niepewności, ale i przyjemności, chciałam się podzielić wspomnieniami z miejsc w których się w życiu znalazłam. Piszę dla przyjaciół i ludzi, którzy chcą się zatrzymać na chwilę w mojej Fabryce Czasu Ulotnej.

Mieszkam w Gdyni od zawsze, z krótkimi lub dłuższymi przerwami na mieszkanie gdzie indziej i podróże.

ocean

Pozdrawiam wszystkich,

Ania Leszczyńska

kontakt: an.gdynia.pl@onet.pl

Moje publikacje:

Konik polski

Z książką w podróży

Przygoda z edukacją nieformalną

Wywiad dla Młoda Gdynia

„Znikające gimnazja”

Schoolthemes

Opowieści na żywo:

Warsztaty na Konferencji Szkoła z Edumocą

Reklama